Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  Satılık Markalar
01. Kimyasal Ürünler…
sevenlife
02. Boyalar…
03. Deterjan ve Kozmetik…
04. Sanayi yağları ve gresler, yakıtlar…
05. Tıbbi Ürünler ( İlaçlar v.b. gibi)…
06. Metaller ve alaşımları, madeni eşyalar…
07. Makineler…
08. El aletleri…
09. Elektronik aletler…
10. Tıbbi aletler…
11. Aydınlatma, ısıtma, havalandırma, pişirme aletleri…
12. Motorlu araçlar ve gereçleri…
13. Silahlar ve koruyucu gazlar…
14. Kuyumculuk…
15. Müzik aletleri…
16. Kırtasiye ve büro malzemeleri…
17. Ses, ısı ve elektrik izolasyonu için malzeme ve maddeler, lastik v.b den mamul
18. Dericilik…
19. Asfalt, beton, kum, tuğla malzemeler…
20. Mobilyalar…
21. Elektriksiz el aletleri…
22. Halatlar, ipler…
23. Tekstil amaçlı iplikler…
24. Kumaşlar…
25. Tekstil…
26. Nakışlar, fermuarlar, vatkalar, yapma çiçekler, peruklar…
27. Halılar, muşambalar, duvar kâğıtları…
28. Oyuncaklar…
29. Gıda (Et, balık, bakliyat, süt)…
30. Gıda (Kahve, makarna, bisküvi, tatlı, tatlandırıcılar)…
31. Tahıl, bahçe, orman ürünleri…
32. İçecekler…
33. Şaraplar, likörler…
34. Tütün, tütün ürünleri ve araçları…
35. Reklâm, büro, ithalat, ihracat, mağazacılık hizmetleri…
36. Finans hizmetleri…
37. İnşaat, temizlik, tesisat, tamir hizmetleri…
38. Haberleşme hizmetleri…
39. Taşımacılık hizmetleri…
40. Metal işleme, gıda üretimi, terzicilik, optik, baskı hizmetleri…
41. Eğitim öğretim hizmetleri…
42. Bilimsel araştırma, bilgisayar…
43. Yiyecek içeceklerin sağlanması, restoran, konaklama hizmetleri…
44. Tıbbi, güzellik bakımı, veterinerlik, tarım hizmetleri…
45. Güvenlik, evlendirme, hukuki hizmetler; kiralama hizmetleri…

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Fiyat Listesi

  Gerekli Bilgiler

 
  Garden ion Özellikleri


Resimi büyütmek için tıklayınız.
 
Garden ion
Marka : Garden ion
Fiyatı : 0,00 TL KDV Dahil

Adet
MAL ve HİZMET LİSTESİ
SınıfMal ve Hizmetler
35Reklam acentesi hizmetleri, ilan büroları hizmetleri, televizyon, radyo,posta ile reklam ve ilan hizmetleri, ilan sütunlarının hazırlanması hizmetleri, reklam malzemelerinin dağıtımı hizmetleri, ticari ve reklam amaçlı sergi ve fuarların organizasyonu hizmetleri, reklam ve satış amaçlı modellik hizmetleri, pazarlama çalışmaları hizmetleri, pazarlama ile ilgili bilgilendirme hizmetleri, satışı arttırma (promosyon) hizmetleri, vitrin süsleme ve düzenleme hizmetleri, anket hizmetleri, halkla ilişkiler hizmetleri... İş idaresi konusunda danışmanlık hizmetleri (işletme bilgileri), ticari veya endüstriyel yönetimde yardım hizmetleri, iş idaresi ve organizasyonu konusunda danışmanlık hizmetleri (yeniden yapılanma), otel yönetimi hizmetleri, iş konularında değerlendirme hizmetleri (iş ve zaman etüdü), iş konularında bilgi toplama hizmetleri, iş ile ilgili araştırma hizmetleri (üretim sürecinin ve yöntemlerinin), iş konusunda istatistik çalışmaları hizmetleri, personel ile ilgili hizmetler, iş ve işçi bulma acenteliği hizmetleri, personel seçiminde psikolojik test uygulanması hizmetleri, işe yerleştirme hizmetleri, muhasebe kayıtlarının düzenlenmesi hizmetleri, defter tutma hizmetleri, hesapların denetimi hizmetleri, fiyat analizleri hizmetleri, ekonomik tahmin hizmetleri, bordro hazırlama hizmetleri, vergilerin hazırlanması hizmetleri... İthalat ihracat acente hizmetleri, Sanatçılar için menejerlik hizmetleri, Ticari ve sınai ürünler için eksperlik hizmetleri, Açık artırmaların düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi hizmetleri, Müşterilerin malları elverişli bir şekilde görmesi ve satın alması için çeşitli malların bir araya getirilmesi hizmetleri. Büro hizmetleri: Sekreterlik hizmetleri, stenografi hizmetleri, fotokopi çekim hizmetleri (dokümanlarının çoğaltılması), daktiloda yazım hizmetleri, kelime işlem hizmetleri, bilgisayarda kütük yönetimi hizmetleri, bilginin bilgisayar veri tabanına aktarılması hizmetleri, bilgisayar veri tabanındaki bilgilerin sistematik hale getirilmesi hizmetleri, telefon cevaplama hizmetleri, gazete aboneliklerinin düzenlenmesi hizmetleri, büro makinelerinin ve ekipmanlarının kiralanması hizmetleri, satış makinelerinin kiralanması hizmetleri....
37İnşaat hizmetleri: Konut, köprü, fabrika vb. inşaatı hizmetleri, kuyu açma hizmetleri, binaların yenilenmesi hizmetleri, bina yıkım hizmetleri, binaların iç ve dış cephelerinin boyanması hizmetleri, sualtı onarım hizmetleri, yol döşeme hizmetleri, fuar pavyonlarının ve standlarının kurulması hizmetleri, inşaat kontrol hizmetleri, inşaat hakkında bilgilendirme hizmetleri... İnşaat araç - gereç ve iş makinalarının kiralanması hizmetleri: Vinç, eskavatör, buldozer, kazı makineleri kiralanması hizmetleri..... Temizlik hizmetleri: Baca temizleme hizmetleri, binaların iç ve dış yüzeylerinin temizlenmesi hizmetleri, yol süpürme hizmetleri, pencere camı temizleme hizmetleri, yol süpürme makinelerinin kiralanması hizmetleri, temizlik araçları ve makinelerinin kiralanması hizmetleri... Dezenfeksiyon hizmetleri, Haşere ilaçlama hizmetleri, farelerin imhası hizmetleri.... Kara araçlarının bakım ve tamiri hizmetleri... Deniz araçlarının bakımı ve tamiri hizmetleri; gemi inşaatı hizmetleri... Hava taşıtlarının bakım ve tamiri hizmetleri... Mobilya döşeme hizmetleri, mobilya tamiri hizmetleri, mobilyaların restorasyonu hizmetleri... Isıtma, havalandırma ve su tesisatının kurulması (tesis edilmesi), bakımı ve tamiri hizmetleri... Giysilerin bakımı ve tamiri hizmetleri... Deri eşyaların (giysiler hariç ) bakımı, tamiri ve temizlenmesi hizmetleri, Çamaşır yıkama hizmetleri, giysi ütüleme hizmetleri, giysi presleme hizmetleri, , giysi temizleme hizmetleri... Yapay kar üretme hizmetleri, Film projeksiyon makinelerinin tamiri ve bakımı, fotoğrafçılık aletlerinin tamiri hizmetleri, Makinelerin tesisi, bakımı ve tamiri hizmetleri; elektrikli aletlerin tesis ve tamiri hizmetleri, ofis makine ve ekipmanlarının tesisi, bakımı ve tamiri (büro araç, daktilo gibi ürünlerin servisi) hizmetleri, bilgisayar donanımlarının tesisi, bakımı ve tamiri hizmetleri... Hırsız alarm sistemlerinin tesisi ve tamiri hizmetleri, yangın alarm sistemlerinin tesisi ve tamiri hizmetleri... Telefon tesisat ve tamiri hizmetleri, Asansör tesisi, bakımı ve tamiri hizmetleri, Saat tamiri hizmetleri, Duvar kağıdı kaplama hizmetleri, Madencilik, maden çıkarma hizmetleri, Kumlama hizmetleri, Kalaycılık hizmetleri, Bıçakların bilenmesi hizmetleri, Para kasalarının tamiri ve bakımı hizmetleri, Güneşlik tamiri, şemsiye tamiri hizmetleri, Ayakkabı tamiri hizmetleri.
42Sanat alanındaki hizmetler: Grafik sanat tasarım hizmetleri, sanat eserleri orjinallik onay hizmetleri... Bilimsel ve sınai inceleme, araştırma hizmetleri; mühendislik hizmetleri: Bilimsel araştırma ve geliştirme hizmetleri (üçüncü şahıslar adına), kimyasal araştırma hizmetleri, maden eksperliği (uzmanlığı) hizmetleri, jeolojik araştırma hizmetleri, petrol arama hizmetleri, malzeme ve ürün test hizmetleri, meteoroloji hizmetleri, mühendislik danışmanlık hizmetleri, mimarlık hizmetleri, teknik proje çalışmaları hizmetleri, haritacılık hizmetleri, arazi inceleme ve ölçme hizmetleri, peyzaj hizmetleri, şehir planlamacılığı hizmetleri, çevre koruması konusunda danışmanlık hizmetleri, sualtı incelemeleri hizmetleri, kalite kontrol hizmetleri, araçların yol değerlerinin test edilmesi hizmetleri... Bilgisayar hizmetleri: Bilgisayar programcılığı hizmetleri, bilgisayar yazılımlarının tasarımı hizmetleri, bilgisayar yazılımlarının bakımı hizmetleri, bilgisayar yazılımlarının güncelleştirilmesi hizmetleri, bilgisayar donanımları alanlarında danışmanlık hizmetleri, bilgisayar veri tabanı oluşturma hizmetleri, bilgisayar verilerinin kurtarılması hizmetleri, bilgisayar verilerinin düzetilmesi hizmetleri, bilgisayar sistem analizi hizmetleri, bilgisayar danışmanlık hizmetleri, bilgisayar kiralanması hizmetleri, bilgisayar yazılımlarının kiralanması hizmetleri, bilgisayar programlarının çoğaltılması hizmetleri, bilgisayar yazılımlarının tesisi hizmetleri.... Tasarım hizmetleri, Hukuki hizmetler: Hukuki araştırma hizmetleri, telif hakları yönetim hizmetleri, sınai ve fikri mülkiyet hakları konusunda danışma hizmetleri; marka, patent ve endüstriyel tasarım konularında danışmanlık hizmetleri...

 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Güncel Haberler

  Popüler Ürünler
Çepni
Fiyatı : 175.000,00 TL
Çepni
Davet şekil
Fiyatı : 0,00 TL
Davet şekil
1 SINIFTA MARKA TESCİLİ
Fiyatı : 588,82 TL KDV Dahil
1 SINIFTA MARKA TESCİLİ
Çiçek Izgara
Fiyatı : 0,00 TL
Çiçek Izgara
Bidik Manço
Fiyatı : 0,00 TL
Bidik Manço
Logo Tescili
Fiyatı : 0,00 TL KDV Dahil
Logo Tescili
Ceyhun
Fiyatı : 147.500,00 TL KDV Dahil
Ceyhun
İstanblue
Fiyatı : 0,00 TL KDV Dahil
İstanblue
Örtüler için lastik.
Fiyatı : 847.050,00 USD
Örtüler için lastik.
Motorsiklet, bisiklet ya da yaya tarafından taşınan oynatıcılı ekranla reklam tanıtım aracı.
Fiyatı : 0,00 TL KDV Dahil
Motorsiklet, bisiklet ya da yaya tarafından taşınan oynatıcılı ekranla reklam tanıtım aracı.

  Ziyaretçi İstatistiği
Bugün Tekil : 55 Kişi
Toplam Tekil : 499.772 Kişi

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

Company : Marka Borsası
End Date : 23.9.2021
URL : https://www.markaborsasi.com/
Address : Büyükdere Caddesi Lale İş Merkezi No: 62/1-5-6
Telephone : +90 212 347 89 89 Pbx. Faks 0212 356 41 81/83
Email Contact : info@adrespatent.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.